piątek, 27 listopada 2015

Born Pretty Store - Naklejki wodne BLE580

Cześć Dziewczyny!

Powinnam dostać ogromne baty za tak długą nieobecność! Bardzo Was przepraszam. Ale już wracam! A dzisiaj ze wspaniałą recenzją naklejek wodnych od Born Pretty Store. Wybrałam naklejki o numerze BLE580 - podaję link w numerku :) Na obrazku poniżej to te w prawym górnym rogu, piękne prawda?

 źródło: Born Pretty Store klik

Długo mi się zeszło zanim wypróbowałam je tak jak chciałam. Zostały przetestowane w 100%.
Najpierw wylądowały na hybrydach. Nie miałam problemów ani z wycinaniem, ani z przyklejeniem czy lekkimi poprawkami już na paznokciu. Na jednej ręce nakleiłam zmywając warstwę dyspersyjną hybrydy, na drugiej zapomniałam tej warstwy zmyć ale nie robiło to żadnej różnicy. Naklejka nakleiła się wspaniale. Ze zmywaniem przy hybrydach również nie było problemów.
Drugim razem naklejki wylądowały na zwykłych lakierach (chociaż wcześniej paznokcie utwardziłam sobie hybrydą). Z przyklejeniem i manewrowaniem również nie miałam najmniejszego problemu. Naklejki nie odstawały, nie rolowały się - było super! A zmywanie? Zeszły od razu bez kłopotów.

Chyba nie muszę mówić, że paznokcie robiły furorę? Zarówno te hybrydowe jak i lakierowe. Cały czas były w centrum uwagi a tygrysy ogromnie się podobały (a mi w szczególności :) ).

Naklejki na hybrydach

Naklejki na lakierach

Które z paznokci podobają się Wam bardziej? Ja chyba jestem za paznokciami lakierowymi :) W końcu też odnalazłam swój upragniony kształt!

Jeśli spodobały Wam się naklejki i chciałybyście je wypróbować - szczerze polecam! Naklejki wodne to genialny i bardzo prosty sposób efektownego ozdobienia paznokci :) Używając kodu TUL91 dostaniecie dodatkowo 10% rabatu na zakupy (wysyłka darmowa).

 
To już wszystkie produkty, które miałam przyjemność przetestować. Na żadnym z nich się nie zawiodłam - wszystko podbiło moje serce! A niedługo przegląd wszystkich recenzowanych przeze mnie produktów :)

Buziaczki! :*

10 komentarzy:

  1. Wersja na zwykłym lakierze mnie oczarowała ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. drapieżnie wyszło! :D śliczne :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Thank you for the very nice and interesting information, may be useful

    OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami :)