czwartek, 13 lutego 2014

Walentynki bez serduszek

Cześć Dziewczyny!

Dzisiaj prosto, różowo i Walentynkowo :) Zrezygnowałam z serduszek na rzecz malutkich różyczek, które każdy może szybko zrobić. Początkowo na Święto Zakochanych chciałam zmalować Myszkę Miki, ale już u kilku z Was zauważyłam ten motyw (jest świetny i na pewno jeszcze się na niego skuszę). Czasu ostatnio też miałam troszkę mało, więc nawet nie miałam kiedy skupić się i namalować. Dlatego zdecydowałam się na wymagające minimum zaangażowania różyczki :)
Lakier bazowy to cudowny lakier Lovely Optimistic nr 02, który możecie zobaczyć TUTAJ, ależ miałam wtedy dłuuugie paznokcie!
Wspomogłam się białym lakierem Golden Rose Nail Art, szpilką i czarnym Golden Rose Rich Color nr 35.

Szkoda, że dziś akurat nie mam aparatu a zdjęcia robiłam komórką. Zeżarło wszystkie kolory :(
Ubolewam nad tym, że paznokcie są takie krótkie! Mam dużo pomysłów, które są zbyt duże na taką długość. Ehh... Mam nadzieje, że dziś w nocy dopadnie mnie jakaś wena i chęci i zmaluję coś ciekawszego :) Tymczasem zapraszam na zdjęcia!

I mały bonusik :) Wbrew pozorom to obie ręce też potrafię sobie pomalować ;)


Szkoda, że kolory takie wypłowiałe :/ Ale mani wydaje mi się być bardzo dziewczęce i odpowiednie na to święto, mimo, że bez serduszek :)
A Wam jak się spodobało?
Jeśli lubicie różyczki ale róż to ostatni kolor, który chcecie mieć na pazurkach, możecie też zobaczyć podobne mani w miętowym odcieniu, o TUTAJ.

Buziaczki :*

5 komentarzy:

  1. można by podciągnąć pod Walentynki, ale dla mnie to śliczne delikatne zdobienie na każdy dzień :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Walentynki bez serduszek ale za to ukwiecone :D Bardzo ładne mani :)

    OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami :)