piątek, 6 września 2013

Projekt Tęcza - tydzień żółty, wersja nr 2 :)

Cześć Kochane!

Mam nadzieję, że przyzwyczaiłyście się już do zmiany adresu i nazwy bloga :) Powiem Wam, że jestem bardzo zadowolona - teraz czuje się prawdziwie "u siebie"!
Tydzień żółty Projektu Tęcza nadal trwa. Ten kolor był dla mnie zawsze trudny i nie często pojawia się na moich paznokciach. Skoro miałam na niego drugi pomysł aż żal było go nie wykorzystać! Poza tym taki wzór po raz pierwszy gości na moich pazurkach:
Aztec Nails!
Każda z Was już to zna. Ja tak samo. Nigdy jednak nie próbowałam ich malować! Wstyd, prawda? Dlatego dzisiaj z chęcią chce Wam je przedstawić i zostawić do Waszej oceny :) Czarne linie wyszły czasem bardzo koślawo, ale to chyba nie przeszkadza w ogólnym odbiorze. Wypróbowałam też mój żółty neon od GR (jedna warstwa białego lakieru + jedna warstwa neonu). Moim zdaniem świetnie wygląda!

Zapraszam do oglądania i dzielenia się swoim zdaniem :)Dzięki wszystkim, którzy przebrnęli przez tyle zdjęć! Nie mogłam jednak wybrać mniej! Mam też nadzieję, że widać iż żółty kolor gra tutaj pierwsze skrzypce :>

6 komentarzy:

 1. świetnie! bardzo mnie się podobają - sprytnie podeszłaś do tematu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetne! strasznie podoba mi się ten wzór, jednak nie mam tak wprawnej ręki, aby go wykonać choć na lewej ręce.. chciałabym mieć Twój talent! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak ja lubię takie etniczne wzorki!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Żółtek faktycznie daje po oczach :). A wzór genialnie Ci wyszedł.

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami :)