niedziela, 27 stycznia 2013

Tym razem nie srebro a szarości + TAG z "7 faktami o sobie"

Przy okazji tego, że odpowiem na TAG od Joanny Redy (bardzo dziękuję! Jest mi niezmiernie miło, że podoba Ci się to co robię!) pokaże zawieruszony w czeluściach komputera wzorek wykonany w czasie nauki stemplowania ;)
Zakochałam się w szarym kolorze od Miss Selene, może niedługo pokaże go w lepszym wydaniu i lepszych zdjęciach.


A teraz pora na TAG:

Niestety nie przekażę TAGu dalej, bo nie śledzę Was dużo, a jeśli tak to już zostałyście nominowane. Pozwolę więc sobie odpowiedzieć na "7 faktów o sobie" ;)

1. Uwielbiam malinowe żelki i cukierki pudrowe!
2. Z utęsknieniem czekam na każde wakacje, które mam spędzić zagranicą. Oczywiście nie sama - to wiadomo :) Nie lubię spędzać ich aktywnie (zwiedzanie...). Leżing, plażing i smażing to to, co Lisy lubią najbardziej ;)
3. Uwielbiam start samolotem!
4. Obiecałam sobie, że spódnice i sukienki będą podstawą mojego ubioru - na razie coś mi to nie wychodzi (chyba ze względu na te temperatury xD) ale pracuję nad tym!
5. Ostatnio wlazło mi na ambicję i zaczęłam ćwiczyć! Tak! I nawet obserwuje u siebie duże pokłady motywacji. Do wakacji zamierzam wyglądać jak dziewczyny z tych "słodkich" zdjęć w internecie ;) Wiecie, płaskie brzuszki i w ogóle.
6. Wymyśliłam sobie kiedyś, że będę architektem. Architektem się nie dało ale studia otworzyły mi jednak furteczkę do tego, co lubię najbardziej - projektowanie domów jednorodzinnych! Mam nadzieję, że znajdę kogoś, kto pozwoli mi się uczyć pod swoim okiem i będzie zadowolony z praktykantki "nie po architekturze". I zostanę projektantem ;)
7. Nie wyjdę z domu bez makijażu. Nie ma mowy. Chociaż rzęsy pomalowane muszą być!

4 komentarze:

 1. Też lubię start samolotu :).

  OdpowiedzUsuń
 2. ja przed praktycznie samiutkim sylwestrem miałam skończyć 6 weidera, ale niestety jak wróciłam przed świętami do domu, to zabrakło mi czasu, i ostatecznie chyba zbrakło mi jakiś 6 dni do zakończenia 42 dni ćwiczeń :/ na szczęści efekty widoczne i odczuwalne do dziś :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja próbowałam robić szóstkę, ale nie pomagała :/ Obecnie walczę ze "Skalpelem". Na razie największe efekty widzę na nogach i pupie. Ćwiczę na razie około 12-14 dni. Jestem ciekawa co będzie dalej, ale chyba będę musiała spędzić przy tym dużej czasu niż obiecywany miesiąc :D

   Usuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami :)