niedziela, 10 lutego 2013

Wibo Express Growth nr 230

Lakier, który Wam dziś pokażę kupiłam podczas wszystkim znanej promocji Rossmanna "-40%", która była już dawno, dawno temu. Kupiłam wtedy trzy lakiery:

- Lovely Moulin Rouge nr 7, w którym zakochałam się bez pamięci,
- Wibo Express Growth nr 49, który nie miał tu jeszcze swojej premiery, oraz
- Wibo Express Growth nr 230, który pokażę Wam dziś.

Jest to lakier o bardzo cukierkowym, nieco pastelowym odcieniu różu. Widać w nim mnóstwo drobinek, które pod światło mienią się na złoty kolor. Ten efekt niesamowicie ładnie wygląda na samych paznokciach. Szczerze przyznam, że miałam go już na sobie ale uznałam za jakiś kompletny niewypał. Wczoraj do niego wróciłam, co zaowocowało nową miłością i przekonałam się do niego :) Nie powalił mnie jednak czas jego schnięcia ani krycie. Pokażę Wam lakier przy dwóch warstwach - niestety końcówki są widocznie (szczególnie pod światło), mam jednak wrażenie, że taki efekt wygląda nawet dość fajnie (jak mleczne paznokcie). Przy malowaniu widać pociągnięcia pędzla, czego osobiście nie lubię, ale przy tym odcieniu przejdzie. Konsystencja lakieru jest dość rzadka i lubi wylewać się na skórki - trzeba uważać. Zauważyłam też, że złotą poświatę lepiej widać po dodaniu topa :)
 Według mnie to bardzo przyjemny, dzienny odcień lakieru. Nie rzuca się zbyt bardzo w oczy, jest dyskretny a jednocześnie coś w sobie ma :)
A jak Wy oceniacie lakiery Wibo Express Growth? Mam tylko dwa odcienie. Widzę jednak, że coraz ładniejsze kolory pojawiają się na ich półeczce :)

6 komentarzy:

 1. Podoba mi się, jednak nie wiem czy tolerowałabym go na swoich paznokciach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. kolor przyjemny, ale jak dla mnie za słabe krycie :(

  OdpowiedzUsuń
 3. ładny, ale krycie jakieś słabiutkie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I to krycie to jego największy mankament... muszę spróbować 3 warstw, mam nadzieje, że 4 jednak mnie ominą xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Widać, że słabo kryje. Ale odcień ładny :)
  Zapraszam do siebie, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Podziel się ze mną swoimi wrażeniami i spostrzeżeniami :)